top of page

Craft, activity and play ideas

Public·8 membres
Roman Young
Roman Young

Cargo Simulator 2021: Türkiye'de İş Makinaları, Çimento, Gıda ve Akaryakıt Tankeri Gibi Birçok Yük TaşıyınCargo Simulator 2021 APK, ölçekli Türkiye haritasını ve tüm şehirleri içeren kamyon sürme oyunu. Simülasyon oyunu, gelişmiş fizik motoru, gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile harika bir kamyon sürüş deneyimi yaşatıyor. Kamyon Simulator Türkiye APK Android oyunu, tır simülatör oyunları tutkunlarına tavsiyemizdir.


Cargo Simulator 2021 APK 1.16 sürümü ile hızlı modda toplam oyuncu sayısının sık sık güncellenmemesi dahil ufak hatalar düzeltildi. APK Türkiye 1.14 sürümü ile Mercures Axe1840 kamyonu eklendi. Saman yığını ve mermer blok gibi taşınabilir yeni yükler geldi. Çok oyunculu hızlı modda daha fazla oyuncuyu içine alan ortamlar oluşturuldu. İç kamera açısından oynayanlar için şeffaf arka plan getirildi.
cargo simulator 2021 türkiye apk yeni sürümMod V1 features:: Locking money 100100100.Cargo Simulator 2021 v1.17 mod has become increasingly popular among gamers due to its exciting and challenging gameplay.In the latest version, players have the ability to lock their money at 100100100, allowing them to purchase any item they want without worrying about running out of cash.This new feature has contributed to the game's success, allowing players to fully immerse themselves in the world of cargo transportation without the financial constraints that would have otherwise limited their gameplay.With its realistic graphics and engaging gameplay, Cargo Simulator 2021 v1.17 mod is set to continue captivating gamers worldwide.


À propos

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

membres

 • Denis
  Denis
 • Samuel Campbell
  Samuel Campbell
 • Levi Phillips
  Levi Phillips
 • Anthony Sanchez
  Anthony Sanchez
bottom of page